Інвестиції в агробізнес

16 травня відбудеться V Міжнародна конференція Agri Invest Forum, яку традиційно організовує Всеукраїнська Аграрна Рада. На заході зберуться найбільші гравці аграрного бізнесу, інвестори, які зробили ставку на сільськогосподарський сектор, та представники державної влади, фінансових установ, страхових компаній. Вони об’єднаються, щоб вирішити глобальні завдання щодо збільшення ефективності капіталовкладень, налагодження конструктивного діалогу між усіма учасниками аграрного ринку та створення механізмів результативної взаємодії для захисту інтересів агроспільноти. Тематика заходу включає питання відшкодування ПДВ, системи державних дотацій, особливостей земельної реформи та захисту від рейдерських атак. Окремий блок конференції буде присвячений пошуку рішень для оптимізації ведення агробізнесу.

«Агробізнес залишається найбільш інвестиційно привабливим сектором економіки України. Однак умови ведення діяльності у цій сфері – змінюються, вартість ресурсів – зростає, а ціни на продукцію – не стабільні. Щоб виробництво було високо рентабельним, треба управляти його собівартістю, а для цього необхідно впроваджувати інновації, і зокрема точне землеробство і діджиталізацію в агросекторі, – зауважив Ярослав Бойко, СЕО компанії AgriLab, яка є партнером проведення заходу. Наприклад, диференційоване внесення мінеральних добрив підвищує ЕВІТDA до 76$ на гектар, а в деяких випадках, наприклад – у лісостеповій зоні чи на Поліссі, де грунти більш строкаті, результат від застосування таких технологій буде ще вищим. При цьому інвестиції у впровадження окремих елементів точного землеробства окупаються за перший маркетинговий рік».

Компанія AgriLab на сьогодні дослідила понад 850 тис. га полів та розробила індивідуальні рекомендації для ефективного вирощування різних культур більше 200 компаніям. Досвід клієнтів AgriLab доводить, що агротехнологічні рішення, прийняті на основі відцифрованих даних властивостей грунтів і поля в цілому, дозволяють оптимізувати використання ресурсів і підвищувати ефективність агротехнологій від 20%.

Системне, комплексне впровадження інновації та підвищення технологічності виробництва – це важлива передумова збільшення рентабельності і ефективності агробізнесу. Про ці та інші складові ефективних інвестицій в агробізнесі будуть говорити учасники Agri Invest Forum.

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.