GPS-моніторинг техніки
ТОВ «Фемілі Гарден»

Компанія “Фемілі Гарден” займається розвитком нової і дуже перспективної ніші – органічним ягідництвом. На своїх полях у Київській області підприємство вирощує лохину, малину, смородину і жимолость. Компанія розпочала свою діяльність лише минулого року, але – з високого старту! За рік компанії вдалося утричі збільшити насадження лохини, залучити іноземні інвестиції з ЄС, отримати сертифікат «Органік стандарт» та суттєво збільшити виробничі потужності. Нещодавно у “Фемілі Гарден” придбали декілька нових тракторів і одразу вирішити обладнати нову техніку GPS-трекерами, адже контроль кожного виробничого процесу – запорука ефективної діяльності.

Замовити послугу
Опис проекту

Обладнання для моніторингу встановили на трактори Komatsu, New Holland і МТЗ.

Як проходить встановлення обладнання для GPS-моніторингу? Розглянемо на прикладі дообладнання МТЗ. Адже багато хто думає, що сучасні технології, GPS, комп’ютери – атрибути дорогої іноземної техніки, хоча насправді осучаснити можна і добре знаний МТЗ.

Отже, спочатку фахівці встановили датчики рівня палива та трекери руху. З їх допомогою можна визначити чи використовується техніка – по маршруту, а паливо – за призначенням.

Після цього фахівці провели тарування баків: порціями залили пальне в бак та зафіксували відповідні показники датчика. Потім внесли ці дані у програму, для того, щоб система розуміла який показник датчика відповідає тому чи іншому літражу. Для тарування баків використовувались еталонний мірник, насос для палива, високоточний лічильник.

Завершальний етап – ознайомлення із роботою web-системи. Фахівці AgriLab показали керівнику ТОВ “Фемілі Гарден” як відображається інформація про рух техніки, рівень палива, як обирати тип сповіщення про критичні фактори. Дані про зливи палива, перевищення швидкості тощо будуть надходити на мобільний телефон.

Проект з встановлення системи GPS- моніторингу на  двох тракторах був виконаний протягом одного робочого дня.

Результати

Результат, який отримає підприємство:
• достовірну інформацію про використання техніки
• об’єктивний розрахунок об’єму виконаних робіт
• контроль дотримання швидкісного режиму і якості технологічних операцій
• інформування по SMS і електронній пошті про порушення
• контроль простоїв транспорту в режимі on-line
• оптимізацію транспортної логістики
• економію ПММ і ТМЦ (а це при сьогоднішніх цінах – суттєва сума)

Коментар від клієнта
Іван Шкаврон
компанія "Фемілі Гарден"

Щоб підприємство працювало ефективно, треба контролювати кожен процес, зокрема і цільове використання техніки та пального. Тому ми вирішили встановити GPS технології. Фахівці AgriLab швидко виконали необхідну роботу.”

Замовити послугу
Iм'я:
Телефон:
Email:
Назва компанії:
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.